Randevu : 0 (224) 362 40 40

İş Cep     : 0 (516) 160 88 00

Çalışma Saatleri

Pazartesi / Cumartesi : 09.00 - 23.00

Pazar : Kapalı

MİSYONUMUZ

 

Hastalarımızın sağlığını korumak ve iyileştirmek için kendimizi en iyi şekilde eğiterek ileri tedavi yöntemlerini öğrenmek ve uygulamak, bu tedaviler için gerekli olan teknolojik cihazları temin ederek etkin şekilde kullanmak.

Kaliteyi her zaman ön planda tutmak.

En üst düzeyde hasta memnuniyeti sağlamak.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Hastalarımızı ağız ve diş sağlığının önemi konusunda bilgilendirerek ve bilinçlendirerek gerekli bakım ve kontrollerin yaptırılmasını sağlamak.

Yeni bilgilere ve son teknolojilere ulaşarak en iyi hizmetin alınmasını sağlamak.

Kliniğimizin hijyen kurallarından ödün vermeden sürekliliğini sağlamak.

Sağlık hizmetlerinde en önemli unsurun insan ve güven olması inancından hareketle insan ilişkilerinde sıcaklık, yakınlık, samimiyet ve güvenin özenle korunduğu güler yüzlü ve çağdaş bir hizmet anlayışı.

Dt. Sülbiye ODABAŞI

 

1988 yılında Bulgaristan’ın Ruse şehrinde dünyaya gelmiştir. İlkokul ve ortaokulu Adnan Türkay İlköğretim Okulunda, liseyi Malcılar Anadolu Lisesi’nde okumuştur. Üniversite eğitimini Medical University of Varna Faculty of Dentistry’de tamamlamıştır. Mesleğinin ilk iki yılında Bulgaristan’da, özel bir klinikte çalışmıştır. Üç yıldan bu yana da Vatan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde mesleğine devam etmektedir.

 

Mesleki İlgi Alanları

Çocuk Diş Hekimliği, Estetik Diş Hekimliği, Protetik Uygulamalar

 

 

İş Cep: 0 (516) 160 88 00

Mail : s.odabasi@bursavatandis.com

 

Dt. Dinçer ODABAŞI

 

1982 yılında Bulgaristan’ın Haskova şehrinde dünyaya gelmiştir. İlkokulu Kamil Sarıaydın ve İbni Sina okullarında, orta okulu ise Yenimahalle İlköğretim okulunda tamamlamıştır. Liseyi İnegöl Sağlık Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Medical University of Filibe, Faculty of Dentistry’de tamamlamıştır. Mesleğinin ilk iki yılını Bulgaristan’da özel bir klinikte başlayan Dinçer Odabaşı, Bursa’da 5 yıl boyunca MESAM Diş Kliniği’nde hizmet vermiştir. 2015 yılından itibaren kendi özel kliniği olan Vatan Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinde görevine devam etmektedir.

 

Mesleki İlgi Alanları

Zirkonyum ve E-max Kuronlar, İmplant Tedavileri, Cerrahi Müdehaleler, Estetik Kompozit Uygulamaları, Estetik Diş Hekimliği, Gömülü Yirmi Yaş Diş Çekimleri

 

İş Cep: 0 (516) 160 88 00

Mail : d.odabasi@bursavatandis.com

© 2018 Vatan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Designed and Developed by Pubblica Tasarım

YASAL BİLGİLENDİRME!

Sitede yayınlanan tüm içerik bilgilendirme amaçlıdır. Sitedeki bilgiler, hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Ziyaretçi Sayısı